Úvěry se zástavou - nebankovní půjčky Kolín

tel: 737174020
tel: 737174020
Přejít na obsah

Žádost o úvěr se zástavou

Rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.


Tip

Tip
ŽADATEL

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
OSOBNÍ ÚDAJE

Tip

Tip
TRVALÁ ADRESA


KONTAKTNÍ ADRESA

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
ÚČET PRO VÝPLATU

Tip

Tip

Tip
DOLOŽITELNÉ PŘÍJMY

Tip

Tip

Tip

Tip
VÝDAJE

Tip

Tip

TipZaškrtnutím "Souhlasím" uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku podle zásad ochrany osobních údajů* uvedených na tomto webu.
Tip

Zaškrtnutím "Souhlasím" uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů pro přímý marketing a zasíláním obchodních sdělení.

Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ  za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.

Nebankovní úvěry se zástavou

Úvěry se zástavou nabízíme pro občany i firmy, tyto úvěry jsou vždy zajištěny zástavním právem smluvním k nemovitým věcem ve vlastnictví žadatele nebo třetí osoby. V závislosti na výši úvěru může být zajištění úvěru i ručitelským prohlášením. V případě občanů a živnostníků se jedná o spotřebitelský úvěr a hodnota zajištění nesmí být ve zjevném nepoměru k hodnotě zajišťované pohledávky. Úvěry se zástavou je možné využít na konsolidaci stávajících úvěrů a půjček, ale i na řešení exekucí nebo dražeb. Úvěr se zástavou pro firmy se uzavírá na IČO podle ust. § 2395 a násl. zák. č. 89/2012 Sb..
Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Úvěry na RČ jsou podle zákona č. 257/2016 Sb., na IČO podle ust. § 2395 a násl. zák. č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad
  • Úvěr ručený nemovitostí NA COKOLIV při výši úvěru 200.000 Kč a splatnosti 60 měsíců (5 let): úroková sazba 10,9 % p. a., měsíční splátka 5.150 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 14.000 Kč, RPSN 24,5 %, za předpokladu, že úvěr je zcela vyplacen dva dny po podpisu smlouvy o úvěru, celková částka k úhradě by činila 323.000 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.
  • Úvěr ručený nemovitostí PRO PODNIKATELE při výši úvěru 200.000 Kč a splatnosti 60 měsíců (5 let): úroková sazba 8,9 % p. a., měsíční splátka 4 817 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 14.000 Kč, celková částka k úhradě by činila 303.020 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.

Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Časté dotazy

Copyright © 2008-2022 PK
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČO 44706901
Návrat na obsah