Osobní nebankovní půjčky - nebankovní půjčky Kolín

tel: 737174020
tel: 737174020
Přejít na obsah

Žádost o osobní půjčku

Rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.


Tip

Tip
ŽADATEL

Tip

Tip

Tip

Tip
OSOBNÍ ÚDAJE

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
TRVALÁ ADRESA


KONTAKTNÍ ADRESA

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
DOLOŽITELNÉ PŘÍJMY

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
ÚČET PRO VÝPLATUTip


Tip

Tip
ÚDAJE O ZAMĚSTNAVATELITip
VYPLŇTE podkud uvádíte zdroj příjmu ze zaměstnání, nebo podnikání

Tip

Tip

Tip

TipTip

Tip
VÝDAJE

Tip

TipTip
Tip


Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ  za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.

Osobní nebankovní půjčka pro občany

Osobní nebankovní půjčka pro občany je určena fyzickým osobám, které mají a mohou doložit pravidelný měsíční příjem v dostatečné výši. Žádat může osoba starší 18 let s trvalým pobytem v ČR, která má platný doklad totožnosti, je bez exekuce, a není v insolvenci.

O osobní nebankovní půjčku mohou požádat zaměstnanci, důchodci, osoby pobírající příspěvek v mateřství, osoby s výsluhovou nebo zdravotní rentou, osoby pobírající odměnu pěstouna, živnostníci, osoby vykonávající svobodná povolání, profesionální sportovci nebo umělci (smlouva se uzavírá na rodné číslo) - vzorový příklad
Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Osobní půjčky pro občany podléhají zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
Vzorový příklad

Úvěr ve výši 30.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 1.285 Kč. Smluvní úrok činí 34,86 %, RPSN činí 34,86 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 46.260 Kč, navíc zaplatíte 16.260 Kč.

Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Často se ptáte

Copyright © 2008-2020 KUFIN
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČO 44706901
Návrat na obsah