Úvěry pro firmy - nebankovní půjčky Kolín

tel: 737174020
tel: 737174020
Přejít na obsah

Žádost o firemní úvěr

Rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.ŽADATEL (odpovědná osoba)

Tip

Tip

Tip

Tip

OSOBNÍ ÚDAJE ŽADATELE

Tip

Tip
TRVALÁ ADRESA


KONTAKTNÍ ADRESA

PŘÍJMY FYZICKÁ OSOBA (OSVČ)

TipTip

Tip

Tip

Tip

Tip
PŘÍJMY PRÁVNICKÁ OSOBA

Tip

Tip
ÚČET PRO VÝPLATU


Tip

VAŠ POŽADAVEK

Zaškrtnutím „Souhlasím“ uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku podle zásad ochrany osobních údajů* uvedených na tomto webu.
Tip

Zaškrtnutím "Souhlasím" uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů pro přímý marketing a zasíláním obchodních sdělení.

Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, každá žádost podléhá schvalovacímu procesu.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ  za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.

Nebankovní firemní úvěry

Nebankovní firemní úvěr (zápůjčka) je určen podnikatelům, fyzickým i právnickým osobám s platným oprávněním k podnikání na území ČR. Nebankovní firemní úvěr se vždy uzavírá na IČO, zápůjčku je možné poskytnout i začínajícím podnikatelům, případně bez doložení příjmu, nejedná se o spotřebitelský úvěr. Žadatel má trvalý pobyt v ČR, půjčku použije pro účely spojené s podnikáním, v současnosti nemá exekuci, není ani nebyl v insolvenci -  vzorový příklad

O nebankovní zápůjčku pro firmy  mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné, společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti.
Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Úvěry  pro firmy jsou poskytovány podle ust. § 2395 a násl. zák. č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad

  • Úvěr v celkové výši 50.000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 3.744 Kč, celková splatná částka 134.784 Kč, pevná úroková sazba 81,39%, RPSN činí 119,79 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.
Podnikatelské úvěry podle ust. § 2395 a násl. zákona č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Často se ptáte

Copyright © 2008-2022 PK
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČO 44706901
Návrat na obsah