Úvěry pro firmy - nebankovní půjčky Kolín

ON-LINE ŽÁDOST
NA COKOLIV
PRO ZAMĚSTNANCE
PRO DŮCHODCE
ŽIVNOSTNÍKY
FIRMY
tel: 737174020
tel: 737174020
Přejít na obsah

Žádost o firemní úvěr

Rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.ŽADATEL (odpovědná osoba)

Tip

Tip

Tip

Tip

OSOBNÍ ÚDAJE ŽADATELE

Tip

Tip
KONTAKTNÍ ADRESA

TRVALÁ ADRESA


Tip
PŘÍJMY FYZICKÁ OSOBA (OSVČ)

TipTip

Tip

Tip

Tip

Tip
PŘÍJMY PRÁVNICKÁ OSOBA

Tip

Tip
ÚČET PRO VÝPLATU


Tip

VAŠ POŽADAVEK


TipPřesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, každá žádost podléhá schvalovacímu procesu.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ  za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.

Nebankovní firemní úvěry

Nebankovní firemní úvěr (zápůjčka) je určen podnikatelům, fyzickým i právnickým osobám s platným oprávněním k podnikání na území ČR. Nebankovní firemní úvěr se vždy uzavírá na IČO, zápůjčku je možné poskytnout i začínajícím podnikatelům, případně bez doložení příjmu, nejedná se o spotřebitelský úvěr. Žadatel má trvalý pobyt v ČR, půjčku použije pro účely spojené s podnikáním, v současnosti nemá exekuci, není ani nebyl v insolvenci -  vzorový příklad

O nebankovní zápůjčku pro firmy  mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné, společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti.
Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Úvěry  pro firmy jsou poskytovány podle ust. § 2395 a násl. zák. č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad
  • Zápůjčka ve výši 30.000 Kč s dobou splatnosti 12 měsíců, výše splátky 4.573 Kč. Celková splatná částka je 54.876 Kč. Doba od zahájení podnikání minimálně 6 měsíců.
  • Zápůjčka ve výši 75.000 Kč s dobou splatnosti 36 měsíců, výše splátky 5.762 Kč. Celková splatná částka je 132.432 Kč. Doba podnikání minimálně 24 měsíců bez přerušení.
  • Zápůjčka ve výši 110.000 Kč s dobou splatnosti 60 měsíců, výše splátky 5.130 Kč. Celková splatná částka je 307.800 Kč. Doložení posledních 2 DP s minimálním hrubým obratem nad 270.000, úroky u tohoto typu úvěru jsou daňově odpočítatelné.
Podnikatelské úvěry podle ust. § 2395 a násl. zákona č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Často se ptáte

Copyright © 2008-2020 KUFIN
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČO 44706901
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah