Úvěry pro firmy - osobní a podnikatelské půjčky

Přejít na obsah
Nebankovní firemní úvěr pro podnikatele je určen fyzickým (OSVČ) i právnickým (s.r.o., a.s.,...) osobám s platným oprávněním k podnikání na území ČR. Žadatel má trvalý pobyt v ČR a úvěr použije pro účely spojené s podnikáním, v současnosti nemá exekuci, není ani nebyl v insolvenci.

Žádost o firemní úvěr

Rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.


Tip

ODPOVĚDNÁ OSOBA

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip


Tip


Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, každá žádost podléhá schvalovacímu procesu.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ  za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.

Nebankovní firemní úvěry

Nebankovní firemní úvěr (zápůjčka) je určen podnikatelům, fyzickým i právnickým osobám s platným oprávněním k podnikání na území ČR. Nebankovní firemní úvěr se vždy uzavírá na IČO, zápůjčku je možné poskytnout i začínajícím podnikatelům, případně bez doložení příjmu, nejedná se o spotřebitelský úvěr. Žadatel má trvalý pobyt v ČR, půjčku použije pro účely spojené s podnikáním, v současnosti nemá exekuci, není ani nebyl v insolvenci -  vzorový příklad

O nebankovní zápůjčku pro firmy  mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné, společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti.
Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Úvěry  pro firmy jsou poskytovány podle ust. § 2395 a násl. zák. č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad
  • Zápůjčka ve výši 30.000 Kč s dobou splatnosti 12 měsíců, výše splátky 4.573 Kč. Celková splatná částka je 54.876 Kč. Doba od zahájení podnikání minimálně 6 měsíců.
  • Zápůjčka ve výši 75.000 Kč s dobou splatnosti 36 měsíců, výše splátky 5.762 Kč. Celková splatná částka je 132.432 Kč. Doba podnikání minimálně 24 měsíců bez přerušení.
  • Zápůjčka ve výši 110.000 Kč s dobou splatnosti 60 měsíců, výše splátky 5.130 Kč. Celková splatná částka je 307.800 Kč. Doložení posledních 2 DP s minimálním hrubým obratem nad 270.000, úroky u tohoto typu úvěru jsou daňově odpočítatelné.
Podnikatelské úvěry podle ust. § 2395 a násl. zákona č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Často se ptáte

Copyright © 2008-2020 KUFIN
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel webu: Pavel Kubeš, IČO 44706901
Zprostředkovatel vykonává svoji činnost pro více věřitelů jako samostatný zprostředkovatel a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Návrat na obsah