Firemní půjčky pro osvč a s.r.o. - Půjčky Kolín

Přejít na obsah

Žádost o firemní úvěr

Rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.ŽADATEL (odpovědná osoba)

Tip

Tip

Tip

Tip

OSOBNÍ ÚDAJE ŽADATELE

Tip

Tip
Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, každá žádost podléhá schvalovacímu procesu.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ  za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.

Nebankovní firemní úvěry

Nebankovní firemní úvěr (zápůjčka) je určen podnikatelům, fyzickým i právnickým osobám s platným oprávněním k podnikání na území ČR. Nebankovní firemní úvěr se vždy uzavírá na IČO, zápůjčku je možné poskytnout i začínajícím podnikatelům, případně bez doložení příjmu, nejedná se o spotřebitelský úvěr. Žadatel má trvalý pobyt v ČR, půjčku použije pro účely spojené s podnikáním, v současnosti nemá exekuci, není ani nebyl v insolvenci -  vzorový příklad

O nebankovní zápůjčku pro firmy  mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné, společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti.
Přesné parametry úvěru jsou vždy uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě žadatelem zadaných údajů. Každá žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Úvěry  pro firmy jsou poskytovány podle ust. § 2395 a násl. zák. č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 50.000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 3.744 Kč, celková splatná částka 134.784 Kč, pevná úroková sazba 81,39%, RPSN činí 119,79 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.
Podnikatelské úvěry podle ust. § 2395 a násl. zákona č. 89/2012 Sb..
Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Často se ptáte

Copyright © 2008-2024 | PK web
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.  a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel: Miroslava Kubešová, IČO 71286080
Návrat na obsah