Osobní půjčka pro živnostníky - Půjčky Kolín

Přejít na obsah

Osobní půjčka pro živnostníky (OSVČ)

Osobní nebankovní půjčka pro živnostníky (OSVČ) je uzavírána jako spotřebitelský úvěr pro osobní potřebu podnikatele s možností předčasného splacení a  dalšími výhodami týkajících spotřebitelských úvěrů. Smlouva o úvěru se uzavírá na rodné číslo žadatele. Osobní nebankovní půjčky pro živnostníky nabízíme podnikajícím fyzickým osobám, které vlastní oprávnění k podnikání déle než 3 měsíce a mohou prokázat dostatečný příjem. Žadatel je vždy osoba starší 18 let s trvalým pobytem v ČR, má platný doklad totožnosti, je bez exekuce, není ani nebyl v insolvenci - vzorový příklad

O osobní půjčku pro živnostníky mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné, svobodná povolání, profesionální sportovci nebo umělci.
Osobní půjčky pro živnostníky podléhají zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
Reprezentativní příklad
Úvěr ve výši 30.000 Kč bude splácen 36 měsíčními splátkami po 1.285 Kč. Smluvní úrok činí 34,86 %, RPSN činí 34,86 %. V případě dodržení splátkového kalendáře celkem zaplatíte 46.260 Kč, navíc zaplatíte 16.260 Kč.
Tento typ úvěrů podléhá zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.
Copyright © 2008-2024 | PK web
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.  a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel: Miroslava Kubešová, IČO 71286080
Návrat na obsah