Osobní půjčka pro živnostníky - Půjčky Kolín

Přejít na obsah

Osobní půjčka pro živnostníky

Rozmyslete si, jestli nás pustíte do svého soukromí. Pokud souhlasíte, se zpracováním osobních údajů pro splnění Vaší žádosti, vyplňte a odešlete požadované údaje. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.


Tip


Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
OSOBNÍ ÚDAJE

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip
Přesné parametry úvěru budou uvedeny v nezávazné nabídce vytvořené na základě zadaných parametrů. Žádost podléhá schvalovacímu procesu, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

Vyplněním a odesláním žádosti beru na vědomí, že osobní údaje vyplněné v tomto formuláři budou zpracovány provozovatelem tohoto webu podle ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ  za účelem vyřízení mé žádosti podané prostřednictvím těchto stránek, a to v rozsahu mnou poskytnutých informací.

Osobní půjčka pro živnostníky (OSVČ)

Osobní nebankovní půjčka pro živnostníky (OSVČ) je uzavírána jako spotřebitelský úvěr pro osobní potřebu podnikatele s možností předčasného splacení a  dalšími výhodami týkajících spotřebitelských úvěrů. Smlouva o úvěru se uzavírá na rodné číslo žadatele. Osobní nebankovní půjčky pro živnostníky nabízíme podnikajícím fyzickým osobám, které vlastní oprávnění k podnikání déle než 3 měsíce a mohou prokázat dostatečný příjem. Žadatel je vždy osoba starší 18 let s trvalým pobytem v ČR, má platný doklad totožnosti, je bez exekuce, není ani nebyl v insolvenci - vzorový příklad

O osobní půjčku pro živnostníky mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné, svobodná povolání, profesionální sportovci nebo umělci.
Osobní půjčky pro živnostníky podléhají zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.
Reprezentativní příklad
Úvěr v celkové výši 70.000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2.299 Kč, celková splatná částka 110.352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % p.a. a RPSN činí 27,37 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.
Tento typ úvěrů podléhá zákonu č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Reprezentativní příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Na poskytnutí úvěru není právní nárok, poskytovatel úvěru si vyhrazuje právo na posouzení žádosti o úvěr. Jedná se pouze o ukázkový reprezentativní příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.
Copyright © 2008-2024 | PK web
P Ů J Č K Y  A  Ú V Ě R Y  N A  C O K O L I V
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.  a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
provozovatel: Miroslava Kubešová, IČO 71286080
Návrat na obsah